Предмет: Физика, автор: solonkomargarita99

Механізм рівномірно підіймає вантаж на висоту 20м за 20с. Яку потужність розвиває механізм, якщо маса вантаж а становить 10кг?

Ответы

Автор ответа: LittleEagle
1

Дано:

h=20м

t=20с

m=10кг

N=?

Розв'язання

N=A/t=Fh/t=mgh/t=(10кг*10н/кг*20м)/20с=100вт

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: ninogvaramiya
Предмет: Русский язык, автор: сико5