Предмет: Физика, автор: ivanmisaa

визначте ККД похилої площини завдовжки 4 м якщо для піднятя нею візка масою 40 кг на висоту 1 .5 м потрібно прикладати силу 200 H у напрямку руху​

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
1

Ответ: 75%

Объяснение:

Дано:

S=4м

m=40кг

h=1,5м

F=200Н

g=10Н/кг

--------------

η-?

η=Ап/Аз=mgh/(FS)=40*10*1,5/(200*4)=0,75*100%=75%


ivanmisaa: дуже дякую ❤️
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: maryamaaa