Предмет: Физика,
автор: ivanmisaa
під час підніманя тіла масою 40 кгвиконано механіну роботу 120 Дж на яку висоту підняли тіло
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
0,3 м
Пояснення:
Дано:
m=40 кг
А=120 Дж
g=10 Н/кг
h-?
Розв'язання
А=F·S=F·h (бо S відстань, яка проходить по землі, а висота теж саме, тільки в повітрі)
F=mg
A=mgh⇒h=A/mg=120 Дж/40 кг·10 Н/кг=0,3 м
ivanmisaa:
дякую тобі дуже
Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир,
автор: lenka118
Предмет: Другие предметы,
автор: krist999kriiii
Предмет: Русский язык,
автор: VladLord123
Предмет: Алгебра,
автор: kholov11shahzod
Предмет: Математика,
автор: katyadorofeeva981