Предмет: Физика, автор: icedragonice5

Знайдiть потенціальну енергію каменя масою 500 г піднятого на висоту 2 м
А)1 Дж
Б)10 ДЖ
В)250 Дж
Г)1000 Дж​


ret02: Удачи

Ответы

Автор ответа: ret02
0

Ответ:

Б)10 ДЖ

Объяснение:

500г=0,5кг

Еп=mgh

Eп=0,5*10*2

Eп=10 Дж

Автор ответа: Cohendd
0

Дано: m=500 г=0,5 кг; h=2 м; g=9,8≈10 Н/кг; Еп - ?

-------

Еп=mgh=0,5 кг * 10 Н/кг * 2 м=5*2=10 Н*м=10 Дж  -  это ответ Б).

Похожие вопросы