Предмет: Физика,
автор: deninuncz
У відкритій цистерні, яка наповнена до рівня 4 м, знаходиться рідина. Її тиск на дно цистерни дорівнює 28 кПа. Знайдіть густину цієї рідини. (Дію атмосферного тиск не враховуйте). Вважайте , що g= 10 Н/кг
Запишіть лише числове значення відповіді в одиницях вимірювання, що відповідають системі СІ
Ответы
Автор ответа:
1
Записуємо умову...
Беремо формулу:
ρ=p:gh
Розв:язок:
ρ=28000Па:10 м/с2*4м=700 кг/м2
Відповідь: 700кг
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: eandrukova453
Предмет: Русский язык,
автор: svetl2018
Предмет: Биология,
автор: katie13black
Предмет: Русский язык,
автор: 2lada2007