Предмет: Математика, автор: ledikrechik

Склади та розв'яжи задачу за коротким записом.
Лінійки–4шт. по 5грн. } ?
Ножиці–58 грн } ?

Ответы

Автор ответа: myhaylivna
0

Відповідь:

78грн

Покрокове пояснення:

1. 4·5=20(грн) ціна лінійок;

2. 58+20=78(грн) ціна лінійок і ножиць разом;

Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: kharitondenis