Предмет: Математика,
автор: ledikrechik
Склади та розв'яжи задачу за коротким записом.
Лінійки–4шт. по 5грн. } ?
Ножиці–58 грн } ?
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:
78грн
Покрокове пояснення:
1. 4·5=20(грн) ціна лінійок;
2. 58+20=78(грн) ціна лінійок і ножиць разом;
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Лариса16746638
Предмет: Русский язык,
автор: syuziseyranyan
Предмет: Русский язык,
автор: Stepus
Предмет: Математика,
автор: 123dima456
Предмет: Химия,
автор: kharitondenis