Предмет: Физика,
автор: tkachukulyana2013
Яку кінетичну енергію матиме автомобіль масою 900кг, що рухається зі швидкістю 108км/год.
ДОПОМОЖІТЬ ПЖ!!!СРОЧНО!ДАЮ 20 БАЛІВ!!!
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
E=mv²/2
E=900кг*108²км/год/2=5248800Дж=5248,8кДж
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: 251220091
Предмет: Українська мова,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: КрОСоттКа
Предмет: Математика,
автор: s0807
Предмет: История,
автор: returt67893