Предмет: Физика,
автор: ILLIUKMISHA
ДАЮ 50 БАЛЛОВ!!За допомогою рухомого блока, ККД якого дорівнює 80 %, піднімають вантаж,
прикладаючи до вільного кінця мотузки вертикальну силу 200 Н. Обчисли масу
вантажу.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
акби ккд дорівнював 1 то прикладена сила для рухомого блока мала б дорівнювати половині ваги.
але якщо ккд не 1 то значить втрати є
F = P /(2* ккд) = mg /(2* ккд)
m = 2*ккд* F/g = 2*0,8*200/10 = 32 кг - це відповідь
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: 41451
Предмет: Українська мова,
автор: Like2006
Предмет: Английский язык,
автор: 337ket
Предмет: Русский язык,
автор: muriksuper702
Предмет: Беларуская мова,
автор: ilonamavrisheva