Предмет: Химия,
автор: jkk29277
Даю 60 баллов!
Задача з хімії!
Скільки грамів кухонної солі міститься в 600 мл 12%-го розчину ( густина розчину дорівнює 1,11 г/мл )???
Ответы
Автор ответа:
2
mрозч=p*V=1,11*600=666 г => mс=mрозч*w=666*0,12=79,92 г
Вiдповiдь: mс=79,92 г.
svatislav4:
помогите с заданием в профиле прошу очень срочно
Автор ответа:
1
Ответ:
Удачи
Объяснение:
m(p-p) = ρ*V = 1,11*600 = 666 г
m(NaCl) = ω*m(p-p) = 0,12*666= 79,92 г
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: насколькобольше
Предмет: Английский язык,
автор: карина1589
Предмет: Русский язык,
автор: śøŋƳǻ
Предмет: Литература,
автор: Ogaрелый
Предмет: Українська мова,
автор: danochkalutsk