Предмет: Физика, автор: valix5008

Яка маса автомобіля, якщо при транспортуванні на паром, його було піднято
краном на висоту 5 м. При цьому значення потенціальної енергії автомобіля
склало 75 кДж?

Ответы

Автор ответа: kruassanzcherry
1

Ответ:

h=5м

E=75кДж = 75000Дж

E=mgh, звідси m=E/gh

m=75000/10*5 = 1500 кг

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: Аноним
Предмет: Математика, автор: gre4lara