Предмет: Химия, автор: kemixl

Обчислити масову частку солі в розчині якщо в 90г води в якому міститься 18 г солі


ret02: Удачи

Ответы

Автор ответа: ret02
1

Ответ:

Удачи

Объяснение:

w=m(розчину) : m(речовини)*100%

m(розчину)=90+18=108

w=18:90*100%

w=20%

Автор ответа: sologubevgen8
1

Объяснение:

розв'язання на фото ..........

Приложения:
Похожие вопросы