Предмет: Физика, автор: angelinapavlovska88

«Сільвер булет» один із найменших реактивних літаків .Маючи масу 196 кг він розвиваю швидкість руху близько 720 км/год .Якою є кінетична енергія літака з цією швидкість.Відповідь запишіть у МДж СРОЧНО

Ответы

Автор ответа: username47u
1

m=196кг

v=720км/год 200 м/с

Е-?

Е=mv²/2=196*200²/2=3,92 МДж.

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: cola8888
Предмет: Английский язык, автор: omeke9095