Предмет: Физика,
автор: alexandrajul
Електрична праска потужністю 800 Вт працює від джерела постійної напруги 220 В. Визначити силу струму в нагрівному елементі праски та її опір в робочому стані. Скільки енергії виділиться за 1,5 години безперервної роботи праски?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
P=800 Вт
U=220 B
t=1,5 часа = 1,5*3600=5400 с
найти:
I
R
Q
Решение
P=UI, откуда
I=P/U
I=800/220=3,6 A
P=(U²)/R
R=(U²)/P = 60,5 Ом
Q=U*I*t = 220*3,6*5400= 4276800 Дж ≈ 4,3 MДж
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: zerrogold
Предмет: Русский язык,
автор: бдб
Предмет: Русский язык,
автор: белка233
Предмет: Физика,
автор: iriksnegirik
Предмет: Английский язык,
автор: Anniikko