Предмет: Физика,
автор: pavlorihter
Обчисліть роботу сили тяги при його переміщенні на 500 м, якщо сила тяги дорівнює 18000 Н?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
А=F*S = 18 000Н * 500 м =9 000 000 Дж = 9 МДж
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Xazy
Предмет: Русский язык,
автор: kenka2002
Предмет: Русский язык,
автор: Травоядный
Предмет: Русский язык,
автор: vladkeshan
Предмет: Литература,
автор: klimovshahti