Предмет: Физика, автор: adeptesao401

ДАЮ 80 БАЛІВ

Дві однакові металеві кульки, розташовані на деякій відстані одна від одної, взаємодіють із силою 0,5 Н. Визначте відстань між кульками, якщо заряд однієї з них дорівнює +4мкКл, а іншої -6мкКл. Обчисліть, якою буде сила електростатичної взаємодії кульок після того, як вони торкнуться одна одної й знову розійдуться на таку саму відстань.

Ответы

Автор ответа: burtovskaam
0

Ответ:

ДаноF = 0.25 Hq1 = +1 мкКл =10^-6 Клq2 = -4 мкКл =-4*10^-6 Клнайтиr - ?РЕШЕНИЕесли речь идет об электрическом взаимодействии, то F = k *|q1|*|q2| / r^2r^2 = (k *|q1|*|q2|) / F  = (8.9*10^9 * 10^-6 *4*10^-6) /0.25 = 0.1424 м2расстояние r = 0.3774 м= 0.38 м= 38 смОТВЕТ 38 см

Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: максим3311
Предмет: Математика, автор: morozovadianaandreev