Предмет: Химия,
автор: Anna749164
Обчисліть масу алюмінію,що прореагував з бромідною кислотою,якщо виділився газ об'ємом 6,72 л.
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:
2Al + 6HBr = 2Al2Br3 + 3H2
V(H2) = 6.72 л
m(Al) - ?
m = M * n
n = m/M
n = V/Vm = 6.72/22.4 = 0.3 моль
n(H2) : n(Al)
2 : 3
n(Al) = 0.2 моль
m = M * n = 27*0.2 = 5.4 г
Відповідь: m(Al) = 5.4 г
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: msyusin
Предмет: Русский язык,
автор: Кристи745
Предмет: Русский язык,
автор: 01Alinka10
Предмет: Английский язык,
автор: sofia1795
Предмет: Русский язык,
автор: ivankolesnikov7