Предмет: Физика,
автор: sadikmadik89
Фастом помогите.Визначте кінетичну енергію автомобіля масою 800 кг, що рухається зі швидкістю 54 км/год. Дайте відповідь в кДж.(Розвязок)
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 90кДж
Объяснение:
Дано:
m=800кг
V=54км/ч=15м/с
------------------
Ек-?
Ек=mV²/2=800*15²/2=90000Дж=90кДж
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Mira2332
Предмет: Русский язык,
автор: gerivan183
Предмет: Английский язык,
автор: nagibator35
Предмет: Алгебра,
автор: aleksandrasemcugova3
Предмет: Математика,
автор: levlymar4