Предмет: Физика,
автор: nadapavlovska833
Визначити мінімальну потужність двигуна насоса, який за 4 хв піднімае 100 л води на висоту 18 м. ККД двигуна 60 %.
Будь ласка допоможіть!...
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ: 125Вт
Объяснение:
Дано:
t=4мин=240с
V=100л=0,1м³
h=18м
g=10Н/кг
η=60%=0,6
ρ=1000кг/м³
------------------
N-?
N=Aз/t
η=Ап/Аз
Аз=Ап/η=ρVgh/η=1000*0,1*10*18/0,6=30000Дж
N=30000/240=125Вт
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: mariannagetsko
Предмет: Русский язык,
автор: tornator228
Предмет: Английский язык,
автор: pikapika4
Предмет: Биология,
автор: vika898581