Предмет: Физика,
автор: juliacherepanya
На цоколі електричної лампочки написано 220в, 40вт. Обчисліть силу струму та опір спіралі
Ответы
Автор ответа:
1
P=UI
I=P/U
I=40/220=0,18 (A)
Автор ответа:
1
Ответ:
P = UI
I = P\ U
I = 40 / 220 = 0,18 A
R = U/I
R = 220/0,18 = 1222 Ом
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Мила152006
Предмет: Русский язык,
автор: cfqath
Предмет: Русский язык,
автор: imirova777
Предмет: География,
автор: Kuksi06
Предмет: Математика,
автор: MaryNay2006