Предмет: Физика, автор: ha6484

СРОЧНО❗️❗️❗️❗️‼️‼️‼️

ДАЮ 60 БАЛЛОВ!!!!!!!!



на електроплитці, спіраль якої виготовлено з ніхромового дроту
довжиною 10 м та площею поперечного перерізу 0,55 мм², розплавили
8,7 кг льоду за температури 0 °С. Електроплитка ввімкнена в мережу з
напругою 220 В. Її ККД дорівнює 66%. Визнач час, за який розтанув
лiд?

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
1

Ответ: 1852с

Объяснение:

Дано:

l=10м

S=0,55мм²

t=0°C

m=8,7кг

η=66%=0,66

U=220В

λ=3,4*10⁵Дж/кг

ρ=1,1 Ом*мм²/м

------------------

t-?

Q=λm=3,4*10⁵*8,7=2958000Дж

Q=U²*t*η/R

R=ρl/S=1,1*10/0,55=20 Ом

t=QR/(U²η)=2958000*20/(220²*0,66)=1852с


ha6484: Сделай еще одно пожалуйста очень надо
Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир, автор: maria4620
Предмет: Математика, автор: varyatimofeeva00