Предмет: Физика,
автор: kirill2522
долаючи силу опору 600 H електрокар тягне візок із швидкістю 5м/с яку роботу виконує двигун електро кара за 5 хвилин
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 1,8МДж
Объяснение:
Дано:
F=600Н
V=5м/с
t=5мин=600с
-------------------
A-?
А=Nt
N=FV=5*600=3000Вт
А=3000*600=1800000Дж=1,8МДж
ahmedovazamina878:
по
Автор ответа:
1
Відповідь: 900 кДж
Пояснення:
Fоп=600 H
υ=5м/с
t=5хв =300 с
___________
А - ?
υ=const F=Fоп
А=Fs;
s=υt
A=Fυt= 600·5·300=900000 Дж
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Gaupa
Предмет: Русский язык,
автор: ник756
Предмет: Окружающий мир,
автор: лайлан0101
Предмет: Биология,
автор: bulka887
Предмет: Алгебра,
автор: moris28