Предмет: Физика,
автор: illia1234234
Яка довжина звукової хвилі при частоті 200 Гц, якщо швидкість поширення
хвилі дорівнює 340 м/с?
Ответы
Автор ответа:
2
Відповідь: 1,7 м
Пояснення:
γ=200 Гц
υ=340 м/с
___________
λ -?
λ=υ/γ=340/200=1,7 м
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: ник756
Предмет: Окружающий мир,
автор: лайлан0101
Предмет: Другие предметы,
автор: Муффффф
Предмет: Алгебра,
автор: moris28
Предмет: Литература,
автор: gera760