Предмет: Физика,
автор: 2008skyflyer
Електродвигун розвиває потужність 2 кВт. За скільки часу такий двигун виконає роботу 4 МДж?
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
t=33,3 мин
Пояснення:
P=1,5 кВт= 1500 Вт
А=3 МДж=3000000 Дж
t=?
A=P*t ⇒ t=A/P=3000000/1500=2000 c≈33,3 мин
Похожие вопросы
Предмет: Французский язык,
автор: ezerskayaanna
Предмет: Русский язык,
автор: вопросики6
Предмет: Русский язык,
автор: 123451321
Предмет: Математика,
автор: KristiDiamont
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: 12345678907353