Предмет: Физика, автор: savoniukanna

ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА ЗАКІНЧИЛОСЯ 6 ХВИЛИН!!!
ДАМ 60БАЛЛІВ!!!
Висота похилої площини 1,2 м, довжина - 10,8 м. Щоб підняти вантаж масою 180 кг, треба прикласти силу 250 Н. Визначити ККД похилої площини і силу тертя.

ККД…%.

Сила тертя …Н.

Ответы

Автор ответа: vojtenkoalbina
1

Ответ:

КПД=Аполезен/Азатрач=mgh/(F*L)=180*10,8=180*12/(250*10,8)=0,80%

Похожие вопросы
Предмет: Немецкий язык, автор: Din7Er
Предмет: Українська мова, автор: Ілона1111111
Предмет: Литература, автор: mydraya1609