Предмет: Физика,
автор: marianadiachenko22
Підіймальний кран рівномірно піднімає вантаж масою 60 кг на висоту 50 м за 2 хв. Визначте потужність підіймального крана, якщо його ККД становить 80%
Ответы
Автор ответа:
1
Дано
m=60кг
h=50м
t=2хв=120с
ŋ=80%
Nкорисне—?
Розв'язання:
Nповне=mgh/t=60кг*10н/кг*50м/120с=250вт
Nкорисне=Nповне*ŋ=250Вт*80%=200Вт
Відповідь:200Вт
якщо не правильно, напишіть, будь ласка, як правильно. дуже цікаво навчитись досконало розвязувати задачі на ккд, потужність
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: NikitaRussian
Предмет: Українська література,
автор: novoselcev2017
Предмет: Английский язык,
автор: SonyaAkinfeeva
Предмет: Английский язык,
автор: armango1453