Предмет: Физика,
автор: nanssx
ТЕРМІНОВО!!
Даю 100 балів
яку роботу машинна виконує машина за 5 хв, якщо за 1 хв вона піднімає молот масою 100кг на висту 1м 50 разів
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:
Н=100×1×10×120/60=2000 вт.=2кВт.
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: annakota1
Предмет: Английский язык,
автор: SteveDog85
Предмет: Английский язык,
автор: 2006190
Предмет: Беларуская мова,
автор: blokserproveron
Предмет: История,
автор: hacaboca