Предмет: Физика,
автор: nanssx
ДАЮ 100 БАЛІВ
яку роботу машинна виконує машина за 5 хв, якщо за 1 хв вона піднімає молот масою 100кг на висту 1м 50 разів
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Н=100*1*10*120/60=2000вт = 2квт
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: lori4
Предмет: Другие предметы,
автор: Зебра888
Предмет: Русский язык,
автор: s215489
Предмет: Право,
автор: danil02bur
Предмет: Математика,
автор: nastyamalceva2019