Предмет: Физика, автор: nanssx

яку роботу машинна виконує машина за 5 хв, якщо за 1 хв вона піднімає молот масою 100кг на висту 1м 50 разів​

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
0

Ответ: 250кДж

Объяснение:

Дано:

t2=5мин=300с

t1=1мин=60с

m=100кг

g=10Н/кг

h=1м

n=50

-----------------

А2-?

А2=N*t2

N=A1/t1

А1=mghn=100*10*1*50=50000Дж

N=50000/60=833,3Вт

А2=833,3*300=250000Дж=250кДж

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: msella69
Предмет: Биология, автор: linalaim2015