Предмет: Физика,
автор: zhuravelValentina
Цеглина, маса якої дорівнює 2,5 кг, впала з висоти 12 м. Визначте
Н
роботу, яку виконала сила тяжіння. g=10-
КГ
A 310 Дж;
Б 280 Дж;
В 260 Дж;
Г 300 Дж.
How
Очень нужно
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 300Дж
Объяснение:
Дано:
m=2,5кг
h=12м
g=10Н/кг
-------------
А-?
А=mgh=2,5*10*12=300Дж
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: mitusova2006
Предмет: Русский язык,
автор: Kosvannn
Предмет: Русский язык,
автор: bronc
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Domi001s
Предмет: Биология,
автор: Аноним