Предмет: Биология, автор: daniellebourbonnais

Розкрийте проблему енергозабезпечення людства
(розгорнута відповідь)

Ответы

Автор ответа: Dankerguru
1
У країні існує достатня кількість прикладів використання вітчизняних електроенергетичних установок середньої та малої потужності в основному військового призначення та створення на їх базі локальних систем енергопостачання закритих (ізольованих) з оборонних міркувань або природно-географічних умов територій або об'єктів.

Енергозбереження - реалізація правових, організаційних, наукових, виробничих, технічних та економічних заходів, спрямованих на ефективне (раціональне) використання (і економне витрачання) паливно-енергетичних ресурсів і на залучення в господарський оборот поновлюваних джерел енергії (джерело визначення (з невеликими змінами).

Проблема енергозабезпечення з кожним роком стає все гострішою. Потреби людини постійно ростуть, а так само збільшується саме населення. Вичерпні ресурси рано чи пізно закінчаться, а використання альтернативних джерел і застосування енергозберігаючих технологій ще недостатньо добре налагоджено. У таких умовах перед людством постало завдання справді історичного значення - перейти до використання надійних, повністю безпечних для життя людини і навколишнього його природи джерел енергії, її розумному витрачанню, сталого, економічно ефективного енергозабезпечення.
Автор ответа: rostiknaumenko222
0

Ответ:

На мадридській конференції з питань клімату (2019 р.) Генеральний секретар ООН А. Гутерреш сформулював наступні умови запобігання катастрофічним змінам клімату планети:

до 2030 року скоротити на 45% викиди парникових газів;

до 2050 року досягти вуглецевого нейтралітету;

не допустити підвищення середньої глобальної температури більш, ніж на 1.5ᵒС.

Він підкреслив, що «... викопне паливо має назавжди залишитися там, де йому належить бути: під землею. Якщо ми не позбудемося залежності від вугілля, то всі спроби стримати зміни клімату будуть приречені на провал». Заява Генсека ООН базувалася на положеннях Паризької кліматичної угоди (2016 р.), учасницею якої є Україна.

Ситуація ускладнюється безперервним зростанням світового енергоспоживання, яке, за оцінками експертів, має збільшитись до 2050 року майже в 1,5 раза. Стає очевидним, що земна цивілізація підійшла до межі, коли її виживання потребує докорінних змін, в першу чергу в енергетичній сфері. На перші ролі виходять безвуглецеві технології, засновані на енергії сонця, вітру та води, а також ядерна енергетика, яка може забезпечити людство енергією протягом декількох тисячоліть

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: maria5640
Предмет: Математика, автор: banan11680