Предмет: Физика, автор: dumbface

При адиабатическом сжатии 3 молей гелия его температура изменилась на 100 градусов. Найдите количество теплоты, работу , и изменение внутренней энергии газа. Газовая постоянная равна R=8.31 Дж/моль*К

Ответы

Автор ответа: mrtempinventor
0

Объяснение:

почнемо з того,що таке адіабатний процес. Це такий процес,при якому ми не даємо газу ніякої теплоти(Q=0). Через такий процес,газ виконує роботу за рахунок своєї внутрішньої енергії. Тобто,якщо він розширюється,то він охолоджується,і якщо стискається,то нагрівається.

у нашій задачці процес адіабатний.

Відповідь на запитання "знайти теплоту" вже дана. Q=0.

далі,знайдемо внутрішню енергію газу.

Із визначення: ∆U=nR∆T=3*8.31*100=2493 Дж.

далі робота газу:

із Першого закону термодинаміки:

Q=∆U+A,але Q=0

∆U+A=0

A=-∆U

отже,ми справді бачимо,що за рахунок зменшення внутрішньої енергії газу він виконує додатню роботу.

Отже А=-2493 Дж

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: vova11112