Предмет: Українська література, автор: angelinabalovsak

написати своє закінчення оповідання Сіроманець(на сторінку срочно !!!!!​

Ответы

Автор ответа: svistunartem72
0

Ответ:

 …Пройшло кілька років. Мрія Сашка здійснилася – він став лісником, Галя – ветеринаром. Одружившись, вони повернулися в рідне село і залюбки допомагали односельцям: лікували їхніх тварин, давали корисні поради, охороняли і доглядали ліс. Тільки зі сумом дивився дорослий Сашко на Сіроманця і з усіх сил намагався врятувати друга від сліпоти.

Порадившись із відомими спеціалістами, вирішили Сашко з Галею повезти Сіроманця у відому столичну ветеринарну клініку.

Операція пройшла успішно. Зрячий вовк став цікавим, швидким. Тварина перестала бути  безпорадною, у ній почала спостерігатись особлива життєдайна сила та прагнення до волі. Вовк усе частіше  дивився в сторону лісу, шукаючи зустрічі зі своїми лісовими побратимами.

   За стільки проведених разом років Сашкові зовсім не хотілося прощатися з другом, але він розумів та розділяв наміри Сіроманця...

   І коли в тиху нічну пору десь далеко з глухого лісу чути виття вовка, Сашко знає, що то  щасливий вірний друг Сіроманець насолоджується вільним життям і сповіщає йому про це.

Объяснение:

Автор ответа: m88950130
0

Відповідь:

Вірність Сіроманця особливо вразила Галю. Адже, дотепер вона, мабуть, мало уваги приділяла братам нашим меншим. Допомагати тваринам, лікувати їх – це стало мрією дівчини. Події з другом схвилювали й Сашка. Оберігати лісових мешканців від дядьків, похожих на Чепіжного, є справою дуже відповідальною і потрібною.

    А Сіроманця батьки Сашка поселили в просторій  буді  біля сараю. Навіть сусід допомагав майструвати житло для вовка. Батьки хлопця звикли до нового мешканця свого двору. Згодом, бачачи лагідний норов вовка, його перестали боятись односельці.

   Тільки Чепіжний недобре поглядав у сторону Сіроманця. Продовжував ставити підступні пастки на тварин. Але одного дня прийшла тривожна звістка: в лісі дядько впав у одну із своїх ям. Односельці дружно прийшли на допомогу. Усі співчували, проте багато з них бажали, щоб  нещастя стало наукою для дядька Чепіжного.

   Після закінчення школи пройшло декілька років. Мрії друзів здійснилися. Вони повернулися в рідне село. Галина Михайлівна працює тут ветеринаром. Вона лікує хворих тварин, дає мудрі поради односельцям. Прикра пригода, що трапилася колись, вплинула на дядька Чепіжного. Він перестав полювати на безпорадних лісових мешканців. Олександр Олександрович став лісником. Тепер він часто обходить своє лісове  господарство. А супроводжує його вірний Сіроманець …

Пояснення:

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: 1BIGBOSS1
Предмет: Русский язык, автор: noskova89