Предмет: Химия,
автор: vita1334
обчисліть масову частку речовини у розчині якщо у воді об’ємом 180 мл розчинили речовину масою 30 г
Ответы
Автор ответа:
1
Плотность воды 1г/см3.
180мл = 180см3
180см3 * 1г/см3 = 180г
30г * 100% ≈ 14,3%
180г + 30г
vita1334:
дякую
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: СашаГоликовАлександр
Предмет: Английский язык,
автор: pavelkolesnik1
Предмет: Русский язык,
автор: Алексей228801
Предмет: Математика,
автор: Nik17102006
Предмет: Астрономия,
автор: dreams6958