Зроби задачу 2),бо не знаю,що писать,треба сьогодні контрольна підсумкова,Даю50 балів не видаляйие відповідь

Ответы
Ответ:
Объяснение:
1год. 12 хв = 1 год 12/60 = 1 1/5 г = 1,2год.
Нехай власна швидкість човна – x км/год. тоді швидкість за течією річки х + 3 км/год, а проти течії х - 3 км/год. При цьому час, який човен пливе за течією складає 8/(х +3) год , а проти течії 6/(х-3) год
Складемо рівняння:
8/(х + 3) + 6/(х - 3) = 1,2
8(x - 3) + 6(x + 3) = 1,2(x - 3)(x + 3)
8x - 24 + 6x + 18 = 1,2x² + 3,6х - 3,6х - 10,8
1,2x² - 14x - 4,8 =0
D = 14² - 4 * 1,2 * (-4,8) = 196 + 23,04 = 219,04
√D = √219,04 = 14,8
х₁ = (14 - 14,8)/2* 1,2 = -0,8/2,4 = -8/10 * 5/12 = - 1/3 не підходить згідно умови
х₂ = (14 + 14,8)/2* 1,2 = 28,8 /2,4 = 12 км/год. власна швидкість човна
2) якщо власну швидкість збільшити на 1 км/год , то час стане:
(8/13 +3) + ( 6/13 - 3) = 8/16 + 6/10 = 40/80 + 24/80 = 64/80 = 4/5
= 0,8год = 48 хвилин
Ответ:
Это правильно
Объяснение:
Очень хорошо