Предмет: Химия, автор: Memi6565657

Визначити масу солі у 150 г розчину якщо масова частка розчиненої речовини 5%

Ответы

Автор ответа: Hoho44
1

Дано: m (р-ну) = 150 г w(p.p) = 5 %

Знайти: m (p.p) ?

Розвязок:

m (p.p) = w(p.p) × m (р-ну) / 100 %

1) 5 × 150 / 100 = 7,5 г

В-дь : m (р.р) = 7,5 г

Постав 5 зірок будьласка,мені потрібно для підняття рангу

:)

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: Pandazloy