Предмет: Химия,
автор: deadinsidikk
СРОЧНО!!!
До 300г 10% розчину солі додали 75 г води. Визначте масову частку солі в отриманому розчині
22 бала
Ответы
Автор ответа:
1
m(соли)в-ва= 300*0.1 = 30г
w(соли) = (m(соли)в-ва/m(соли) + m(воды))*100%
w(соли) = (30/375)*100% = 8%
deadinsidikk:
Спс
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: lychovaoksana
Предмет: Русский язык,
автор: narminkazymova
Предмет: Русский язык,
автор: Knopa1981
Предмет: Английский язык,
автор: Kuznecsax666
Предмет: Русский язык,
автор: OxygenSempai