Предмет: Физика,
автор: yuliaUkraine
.В алюмінієвому чайнику масою 400г нагрівають 2л води від 20С до 100С упродовж 10хв. Обчислити кількість теплоти, що отримує чайник і вода, потужність чайника.
Ответы
Автор ответа:
1
m₁=ρV=0.002 м³×1000 кг/м³=2 кг маса води
m₂=0.4 кг
Δt=t₂-t₁=100 °С-20°С=80°С
c₁=4200 Дж/кг*С питома теплоємність води
с₂=920 Дж/кг*С
τ=10 хв=600 с
Q,P-?
Q=Q₁+Q₂=c₁m₁Δt+c₂m₂Δt=Δt(c₁m₁+c₂m₂)=80°C×(920 Дж/кг*С×0.4 кг + +4200Дж/кг*С×2 кг)=8768 Дж
P=Q/τ=8768 Дж÷600 c=146.1 Вт
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: PRO100KAZAKH
Предмет: Русский язык,
автор: gaspb5
Предмет: Английский язык,
автор: малышка2006
Предмет: География,
автор: Namyr
Предмет: Математика,
автор: changa2