Предмет: Физика,
автор: slavaos008
яку роботу виконає електричний струм у лампочці кишенькового ліхтаря за 1 хв якщо напруга 2В а сила струму 0.3 А
Аноним:
А=UIt=2в*0.3а*30с=18Дж 18 +18=36Дж
Ответы
Автор ответа:
2
Відповідь:
А=UIt=2в*0.3а*30с=18Дж
Пояснення:
Автор ответа:
1
Відповідь:
Удачи
Пояснення:
A = I*U*t
А= 0,3А*2В*60с
А=36 Дж
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: дмитрий112
Предмет: Русский язык,
автор: Renat057875
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: dilyakids12
Предмет: Химия,
автор: bhhhhsjs
Предмет: Химия,
автор: Vika100dgf