Предмет: Химия,
автор: anakravcova147
. Визначте масу отриманого натрій гідроксиду, якщо маса натрію, який прореагував становить 4,6 г
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь: маса натрій гідроксиду 8 г.
Пояснення:
2Na + 2H2O = 2NaOH+ H2
n(Na) = 4.6 / 23 = 0.2 моль
n(NaOH) = 0.2 *2/ 2 = 0.2 моль
m(NaOH) = 0.2* 40 = 8 г
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: dimaplatonov2006
Предмет: Русский язык,
автор: princess119991
Предмет: Русский язык,
автор: самыйумный8
Предмет: Литература,
автор: grenngl
Предмет: Алгебра,
автор: chery22