Предмет: Математика,
автор: taniaivaniyk1803
У магазині тричі продали 2 кг.цукерок за ціною 50грн.зп кілограм. На яку суму було продано цукерок?
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:
300грн
Покрокове пояснення:
2*3=6 (кг)
50*6=300 (грн)
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: ludmilakapluns
Предмет: Русский язык,
автор: anastasiya200422
Предмет: Русский язык,
автор: Аня7451
Предмет: Физика,
автор: iceone16
Предмет: Литература,
автор: Vika240106