Предмет: Физика, автор: nastiastetsura

Завдання 6. Котигорошко підкинув вертикально вгору свою булаву, надавши їй швидкості 20 м/с. На яку максимальну над поверхнею Землі висоту підніметься булава? Опором повітря знехтуйте.​

Ответы

Автор ответа: Cohendd
1
h=(V²-Vo²)/(-2g) торможение.
Конечная скорость=0.
h=20²/20=20 м.
Это ответ.
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: света928
Предмет: Русский язык, автор: ученик456007