Предмет: Химия, автор: gidaipro228

Скільки потрібно взяти грам перокису водню для отримання кисню обємом 22,4 л

Ответы

Автор ответа: MasterBivin
1

H2O2 --> H2↑ + O2↑

    1       :    1     :     1

                          22,4л

22,4л= 22,4дм3

22,4дм3         = 1 моль

22,4дм3/моль

M(H2O2) = 1*2 + 16*2 = 34г/моль

34г/моль*1 моль=  34г

Похожие вопросы