Предмет: Физика, автор: lol1kek34

Потужність, що споживається з мережi електрокаміном, дорівнює 0,98 кВт, а сила струму в ланцюзі 7,7 А. Визначте величину напруги на затискачі електрокамiна.​

Ответы

Автор ответа: alexminaev
3

Ответ:

Дано:

P = 0,98 кВт = 980 Вт

I = 7,7 A

U - ?

___________________________

P = U*I

U = P/I

U = 980/7,7 = 127,3 A

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: Ульяна2006406