Предмет: Алгебра,
автор: ignatykvital4uk
Скласти систему рівнянь за умовою задачі.
1 кг печева дешевший від 1 кг цукерок на 4 грн. За 5 кг печева і 3 кг цукерок заплатили 68 грн. Скільки коштує 1 кг печева і скільки 1 кг цукерок?
Ответы
Автор ответа:
1
ціна печива за кг - х
ціна цукерок за кг - у
у-х=4 /*5
3у+5х=68
5у-5х=20
3у+5х=68
8у=88
у=11
х=11-4=7
В-дь: печиво коштує 7 грн/кг, цукерки - 11 грн/кг
ignatykvital4uk:
дуже дякую
поможи ще з одним
помоги ещё с одним будь ласкаа
с каким
я дал новий вопрос
ок
всё, решила
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Аслан2016
Предмет: Русский язык,
автор: miroslava987
Предмет: Английский язык,
автор: котя2222888
Предмет: Алгебра,
автор: mayab28
Предмет: Физика,
автор: krotovaksusha2004