Предмет: Физика,
автор: Markys98
перша пластилінова кулька масою 200 г рухається на швидкості 20 мілісекунд в іншу нерухому пластилінову кульку масою 800 г. Зліпившись рашом кульки продовжують рухатися з певною швидкістю. Знайдіть що швидкість
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ: 4м/с
Объяснение:
Дано:
m1=200г=0,2кг
V1=20м/с
m2=800г=0,8кг
V2=0
----------------------
V-?
m1*V1+m2*V2=(m1+m2)*V
V=m1*V1+m2*V2/(m1+m2)=m1*V1/(mm+m2)=0,2*20/(0,2+0,8)=4м/с
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: azizxojayeva199
Предмет: Русский язык,
автор: UnixPlya
Предмет: Геометрия,
автор: kattysmail007