Предмет: Физика, автор: soficofi2021

Визначте роботу , яку треба виконати , щоб підняти залізну балку об'ємом 0,5 м^3 iз глибини 5 м. Помогите пж желательно с Дано

Ответы

Автор ответа: dadaddadada882828
1
m=p*V
A=mgh=mVgh=7800*0,5*10*5=195000Дж=195кДж
Если с глубины водоема то:
F=gV
A=Fh=gVh=10*0,5*(7800=1000)*5=170000 Дж 170кДж

Дано:
V=0,5 м^3
h=5
A=?

MarinaHility: А нашо віднімати густину заліза від густини води?
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы, автор: мариан238