Предмет: Химия,
автор: xczdfs
Допоможіть, будь ласка!!
Обчисліть масу натрій гідроксиду NaОН та води, необхідні для приготування
розчину масою 175 г з масовою часткою солі 0,01.
nhdntgdhgd:
якої солі..?
Ответы
Автор ответа:
2
Хг = 0,01
175г
(я так понимаю 0.01 это не процент, поэтому НЕ умножаем на 100%)
Хг = 0,01 = 0,01*175=X
175 1
0,01*175=X
1,75=X
Х= 1,75г (масса соли)
175г-1,75г = 173,25г (масса воды)
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: angelinafedoro1
Предмет: Русский язык,
автор: Sisi221hop
Предмет: Русский язык,
автор: anyway3
Предмет: Русский язык,
автор: coolpituganova
Предмет: Математика,
автор: eliseevsunnywi