Предмет: Физика, автор: Vladislav4311

За який час за допомогою насоса потужністю 2кВт можна підняти вантаж масою 2500кг на висоту 2м?

Ответы

Автор ответа: 555ai555
1

Ответ:

Объяснение:

P = 2кВт = 2000 Вт

m =  2500 кг

h =  2 м

t = ?

A = m*g*h = P*t

t = m*g*h / P = 2500*10*2 / 2000 = 25 cекунд

Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: sasha6365