Предмет: Химия, автор: denisklimov1605

Розрахуйте маси (m) солі та води, які треба змішати для приготування 300г розчину з масовою часткою (W) солі 3%

Ответы

Автор ответа: Hoho44
1

Ответ:

1)3 × 300 / 100 % = 9 г

2)300 - 9 = 291 г

Відповідь m(р-ка) = 291 г

m (р.р) к 9 г

Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир, автор: sasha1426