Предмет: Химия,
автор: angelinaangel82
При взаємодії натрію з хлоридною кислотою виділилось 6 л водню. Яка маса хлоридної кислоти прореагувала?
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
19,6 г
Пояснення:
2Na + 2HCl -> 2NaCl + H₂
M(HCl) = 1 + 35.5 = 36.5 г/моль
n(H₂) = 6/22,4 моль
n(HCl) = n(H₂) * 2 = 12/22,4 моль
m(HCl) = M(HCl) * n(HCl) = 1095/56 ≈ 19,6 г
angelinaangel82:
почему если написано m(HCl)=M(HCl)•n(HCl) в следующем действии мы числа делим??
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: lex37
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Anuta0308
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Juliya2005yes
Предмет: Алгебра,
автор: dio44
Предмет: Химия,
автор: juliagamaliy88